fundacja „życie w harmonii”

Nasz cel

Fundacja Życie w Harmonii to inicjatywa mająca na celu wsparcie osób, które pragną zbudować zdrową relację ze sobą i swoimi żywieniowymi nawykami. Poprzez organizację ośrodków wsparcia, terapii, warsztatów i kursów, chcemy popularyzować holistyczne podejście do żywienia, stać się towarzyszkami drogi w odkrywaniu zdrowego, uważnego “ja”. W progach naszej fundacji z otwartymi ramionami witamy osoby, które potrzebują wzmocnienia na wyboistej ścieżce codziennego życia.

Bierzemy sobie za cel prowadzenie działań skierowanych do osób cierpiących na zaburzenia łaknienia, anoreksję, bulimię czy otyłość. Nasze przedsięwzięcia mają popularyzować ideę zdrowego odżywiania i życia dostrojonego do pór roku.

Bliskim nam tematem jest także medycyna alternatywna. Podczas organizowanych przez nas wykładów, kursów i szkoleń będziemy edukować w zakresie tematów takich jak aromaterapia, fitoterapia, kosmetyka naturalna, medycyna klasztorna czy medycyna chińska.

Nasz Zespół

13 lat temu, ze wspólnych działań  Zuzanny Bedyniak-Kierc i Justyny Zielińskiej, powstał Klub Kury Modowej dla lokalnej społeczności. W ślad za tym powstała Pracownia Odżywiania Naturalnego Kura Modowa, następnie Pogotowie Zakwasowe, Fundacja Życie w Harmonii i projekt Akademia Transformacji Przemieniona.
Łączymy wszystkie nasze działania zawodowe w rozwój Fundacji Życie w Harmonii.

Justyna Zielińska

Jestem terapeutą medycyny chińskiej, specjalizacja ziołolecznictwo, dietetykiem medycyny chińskiej, doradcą medycyny naturalnej Świętej Hildegardy, konsultantem Biologii Totalnej, mam ukończone studia podyplomowe z psychodietetyki, liczne kursy i szkolenia z zakresu diety, dietoterapii i suplementacji. Instruktor Slow Jogging oraz Nordic Walking.
Trener kulinarny oraz terapeuta procesu.

Wiedzę praktyczną zdobywałam na salach warsztatowych wykonując setki szkoleń dla Fundacji, Stowarzyszeń, Domów Kultury czy firm prywatnych oraz konsultacji indywidualnych, między innymi w Centrum Medycyny Zintegrowanej w Warszawie, Centrum Psychologiczne  Tkalnia Świadomości, Centrum Medyczne Taomed.
Kulinarną praktykę zdobywałam pod okiem znanych szefów kuchni, ukończyłam szkolenia master z kuchni roślinnej oraz co najważniejsze, poprzez żywy kontakt z uczestnikami rocznych akademii Kulinarnych, dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, klubów seniora, Kół Gospodyń Wiejskich czy szkół podstawowych i klubobawialni dla dzieci.

Prowadziłam warsztaty dla takich projektów jak “Odpalamy Hashimotor”, SundayisMonday, czy Klub Zdrowej Tarczycy Pilates Studio Movimento, byłam wykładowcą w Akademii Instruktorów Slow Jogging.
Od wielu lat współtworzę Pogotowie Zakwasowe.
Jestem Fundatorem i Członkiem Zarządu Fundacji Życie w Harmonii.

Anna Hennig

Fundator Fundacji, członek zarządu 2021–lipiec 2023

Zuza Bedyniak-Kierc

Jestem socjologiem, wykładowcą akademickim, terapeutą wizerunku, trenerem i doradcą ds. wizerunku firm i osób prywatnych, z holistycznym podejściem do człowieka, badająca wpływ ludzkiego wnętrza na jego zewnętrze z blisko 20-letnim doświadczeniem. Współwłaścicielką firmy „Cztery Pory Roku” Centrum Kreowania Wizerunku i szkoły wizażu, stylizacji i charakteryzacji, oraz marki Lifeart.

Poza wykształceniem socjologicznym (socjologia komunikacji; socjologia kultury i sztuki UŁ), jestem dyplomowaną wizażystką – stylistką, charakteryzatorką, z dyplomem Make-up Artist uzyskanym w USA. Współtworzę autorskie programy nauczania i od wielu lat uczę kolejne pokolenia kreatorów wizerunku: analizy kolorystycznej, stylizacji sylwetki i różnych rodzajów wizerunku. Wykładam też przedmioty dotyczące rozwoju osobistego – t.j. trening interpersonalny i intrapsychiczny menadżera, Savoir vivre, psychospołeczne i kulturowe uwarunkowania pracy managera, wizerunek zawodowy.

Jestem szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio firm, którym miałam przyjemność doradzać. Pracuję także z klientami indywidualnymi, towarzysząc im w procesie przemiany wizerunku osobistego, zawodowego i scenicznego. Zajmuję się także wizerunkiem kreatywnym na potrzeby sztuk teatralnych, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody, jak również koordynuję artystyczne eventy modowe.

Piszę artykuły, poradniki, podręczniki, a także tworzę podcasty. Prowadzę grupę coachów, zajmujących się tematyką profilaktyki zdrowia i równowagą kwasowo-zasadową.

Uwielbiam pracę z ludźmi i możliwość wspierania ich pozytywnej transformacji. Pracuję w duchu psychologii pozytywnej. Gram na wiolonczeli, śpiewam. Poszukuję piękna w każdym wymiarze – odprężam się w otoczeniu sztuki, książek i dobrego kina. Inspiruję się harmonią przyrody i dzielę się tym z innymi.

Od lipca 2023 r. jestem Członkiem Zarządu Fundacji.

Our mission

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur?

Our vision

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing porta dapibus.

Our story

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vestibulum ac diam sit ame

Dołącz do naszej misji. Zostań wolontariuszem, wspieraj nas.
Zacznij już dzisiaj.