Opinie

“Spotkania wytyczają drogę ludzkiego losu, niezależnie od tego, czy trwają kilka godzin, kilka dni, czy całe życie.”

– Theresa Révay

Jesteśmy ogromnie wdzięczne za wszystkie poruszające, rozwijające spotkania! Oto kilka z Waszych słów:

                                                                                     – Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 201 w Łodzi

„Wspaniale spędzony czas, ogrom wiedzy, dopisywały dobry humor i uśmiech na twarzy, dziękuję Justynie i Ani oraz Gospodyni tak zacnego miejsca jakim jest Szlifiernia Szczęścia. Polecam każdej Kobiecie”

– Anna

“Warsztaty zaskoczyły mnie pozytywnie. Były przeprowadzone w ciekawy sposób i pozwoliły spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Był to dla mnie miło spędzony czas w bardzo sympatycznej atmosferze.”

– Agata

Bardzo dziękuję za ten piękny, kosmetyczny, naturalny czas, świetne warsztaty i mnóstwo inspiracji”

– Jolanta

“Warsztaty były bardzo fajne. Dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy, które rozbudziły jeszcze bardziej moją ciekawość w kwestii kolorów, kosmetyki naturalnej, medytacji, muzyki czy żywienia. Na pewno skorzystam jeszcze z jakichś warsztatów.”

– Dorota

“Warsztaty niesamowite, atmosfera super, prowadząca wspaniała, ogrom wiedzy bardzo przydatnej i praktycznej. Można stworzyć własny kosmetyk dostosowany do rodzaju cery i całkowicie z naturalnych składników. Brałam udział w warsztacie i szczerze polecam.”

– Ania

Warsztat “Kolory mojej natury” zawsze będzie kojarzył mi się z super odskocznią od codzienność. Justyna prowadząca warsztat ujęła mnie swą wiedzą praktyczną i olbrzymią pozytywną energią, która od razu udzieliła się wszystkim uczestnikom. Dziękuję za niezwykle pożyteczne i praktyczne rady, które pozwoliły mi z radością zmienić swoje podejście do stylu ubierania i nie tylko. Chętnie zapisze się na następne warsztaty.

– Janina

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress