Zuzanna Bedyniak-Kierc

zuzanna.od.wizerunku

Socjolog, absolwentka psychologii pozytywnej ze specjalnością Mindfulness, wykładowca akademicki, terapeuta wizerunku, trener i doradca ds. wizerunku firm i osób prywatnych, z holistycznym podejściem do człowieka i blisko 20-letnim doświadczeniem. Bada wpływ ludzkiego wnętrza na jego zewnętrze. Współwłaścicielka firmy „Cztery Pory Roku” Centrum Kreowania Wizerunku oraz szkoły wizażu, stylizacji i charakteryzacji, marki Lifeart oraz Fundacji „Życie w Harmonii”.

Poza wykształceniem socjologicznym (socjologia komunikacji; socjologia kultury i sztuki UŁ) i z zakresu psychologii pozytywnej, posiada tytuły wizażystki – stylistki i charakteryzatora, z dyplomem Make-up Artist uzyskanym w USA. Ukończyła szkolenia: Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, Zaawansowane negocjacje handlowe, Manipulacje i perswazja w negocjacjach – tajniki przeciwdziałania, Negocjacje partnerskie.

Współtworzy autorskie programy nauczania i od wielu lat uczy kolejne pokolenia kreatorów wizerunku: analizy kolorystycznej, stylizacji sylwetki, wizażu i różnych rodzajów wizerunku. Wykłada też przedmioty dotyczące rozwoju osobistego – t.j. trening interpersonalny i intrapsychiczny menadżera, Savoir vivre, psychospołeczne i kulturowe uwarunkowania pracy managera, wizerunek zawodowy, estetyka.

Jest szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio firm, którym miała przyjemność doradzać. Pracuje także z klientami indywidualnymi, towarzysząc im w procesie przemiany wizerunku osobistego, zawodowego i scenicznego.

Zajmuje się także wizerunkiem kreatywnym na potrzeby sztuk teatralnych, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody, jak również koordynuje artystyczne eventy modowe.
Pisze artykuły, poradniki, podręczniki, a także tworzy podcasty – Mars i Wenus, Rozmowy kury modowej.
Jest doradcą ds. zdrowego stylu życia – prowadzi grupę coachów, zajmujących się tematyką profilaktyki zdrowia i równowagą kwasowo-zasadową.

tel. 501 561 952, e-mail: zuza@fundacjazyciewharmonii.pl