specjalizacja

Terapeuta Medycyny Chińskiej, terapia dietą i ziołolecznictwo medycyny chińskiej.

doświadczenie

Studia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w szkole Tomo w Gdańsku, ziołolecznictwo/fitoterapia, staże kliniczne, współprace z Centrum Medycznym Taomed, centrum psychologicznym Cetena, Centrum Medycyny Zintegrowanej w Warszawie, 10 letnia praktyka na salach warsztatowych między innymi w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego w Łodzi, Towarzystwie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych.
Doświadczenie w pracy z traumą, z zespołem stresu pourazowego, wstrząsem anafilaktycznym, przemocą, nerwicą lękową.
Regularnie uczestniczy w rekolekcjach z postem Świętej Hildegardy i rekolekcjach ignacjańskich w milczeniu.
Członek Stowarzyszenia Klasycznej Medycyny Chińskiej.

tel. 697 311 64,
e-mail: justyna@fundacjazyciewharmonii.pl