Gabinet psychologii wizerunku

Lepiej zrozumiesz siebie i swoje wybory wizerunkowe, ponieważ to jak wyglądamy jest emanacją tego kim jesteśmy i co aktualnie dzieje się w naszym życiu. Pozytywne zmiany wewnętrzne mogą rozpocząć się od pracy nad stroną mentalną czy odżywianiem, ale często łatwiej jest najpierw popracować nad zewnętrzem, wzmacniając pewność siebie, samoocenę i doświadczając radości. W ślad za tym następuje przemiana wewnętrzna schematów, obrazu siebie i gotowości na nowe.

Spotkania wizerunkowe stanowią cykl, w którym kolejność ma znaczenie.

Obszary: psychologia koloru, koloroterapia, odkrycie własnej unikatowości, poznanie swoich kolorów natury, palety atutów urody, psychologicznego stylu ubioru, poznanie hormonalnego typu sylwetki, naturalnych metod podkreślania urody, mapy twarzy oraz indywidualnego makijażu, zasad kreowania własnego wizerunku jako komunikatu społecznego.

Terapeuta: Zuzanna Bedyniak-Kierc

1. Koloroterapia

Składa się z dwóch części:

Spotkanie 1 – diagnostyczne

• Własny obraz kobiecości / męskości
  • Wywiad dotyczący cech fizycznych
  • Analiza zdjęć z różnych okresów życia

Pomiędzy spotkaniami następuje przygotowanie prezentacji z zakresu wzmocnienia samooceny:

• diagnozą i omówieniem typu urody,
  • zalecanymi paletami barwnymi – dokładnym przedstawieniem kolorów komplementów oraz sposobów ich zestawiania,
  • zaleceniami wizerunkowymi dotyczącymi rodzajów tkanin, połysku, desenii, biżuterii, odzieży sezonowej i charakteru dodatków,
  • poradami stylizacyjnymi wynikającymi z typu urody.

Spotkanie 2 – doradcze, wzmacniające poczucie atrakcyjności

• Analiza atutów fizyczności
  • Omówienie i prezentacja zaleceń ujętych w prezentacji
  • Omówienie psychologii koloru w odniesieniu do wizerunku

inwestycja: 700 zł

czas łącznie: 2,5–3 godziny

Umów się na spotkanie

Zuzanna Bedyniak-Kierc

e-mail: zuzanna@fundacjazyciewharmonii.pl

2. Stylizacja, wzmacnianie poczucia atrakcyjności i akceptacji ciała

Składa się z trzech części:

Spotkanie 1 – diagnostyczne (1,5h)

• Wywiad
  • Wypełnienie testów z obszaru stylu, temperamentu etc.
  • Dokonanie pomiarów
  • Analiza zdjęć sylwetki w różnych ujęciach

Stworzenie prezentacji dotyczącej indywidualnego stylu i zaleceń stylizacyjnych do omówienia na spotkaniach.

Spotkanie 2 – dotyczące psychologicznego stylu ubioru (1,5 h)

• Omówienie wiodącego stylu i dodatkowych
    • Omówienie rozwinięcia stylu i udoskonalenia garderoby

Spotkanie 3 – ciałopozytywne, dotyczące diagnozy i zaleceń stylizacyjnych (2 h)

• Omówienie atutów sylwetki
    • Diagnoza rodzaju sylwetki hormonalnej
    • Wskazanie niezbędnych korekt stylizacyjnych
    • Omówienie wskazanych krojów, fasonów i zbiegów stylizacyjnych

inwestycja: 1000 zł

czas łącznie: 5 godzin

Umów się na spotkanie

Zuzanna Bedyniak-Kierc

e-mail: zuzanna@fundacjazyciewharmonii.pl

Wiesz co, Ty naprawdę zmieniasz ludzkie życia! Ja normalnie czuje się tak dobrze po tym spotkaniu i nie dlatego tylko, że Ciebie uwielbiam, ale że to jest ogromna dawka wiedzy, której mi brakowało. Z całego serduszka Tobie bardzo dziękuję – to nie był tylko prezent dla Magdy. Zdecydowanie – my kobiety tak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem i tak bardzo możemy sobie pomóc. Dziękuję i ściskam!

Zuza K.

Otaczanie się kolorem, który wydobywa Twoje piękno, o które być może nawet siebie nie podejrzewałaś, to sztuka. Zuzanna jest Mistrzynią tej sztuki na skalę światową i od lat uczy innych jak ją zastosować. Pierwszy raz
    odkryłam Zuzannę, a ona odkryła kolory, które odkryły mnie, jakieś 15 lat temu. To był dopiero początek przygody z poszukiwaniem własnej ekspresji poprzez ubiór i kolor.
    W międzyczasie zarekomendowałam Zuzannę wielu ważnym dla mnie osobom, które po kolei przechodziły fantastyczne transformacje. Przez lata pamiętałam o sekretach, które otrzymałam od niej na temat kolorów i stylów. Były przydatne przy kolejnych zmianach zawodowych, rolach pełnionych w różnych środowiskach oraz emigracji do kraju o odmiennym od polskiego klimacie. W Australii, która jest moim domem od ponad 16 lat, garderoba do biura oraz na weekendy wymagała dostosowania, które mogłoby okazać się trudniejsze i mniej trafne bez Zuzanny. Po latach moja kariera przeniosła mnie z biznesu na uczelnię wyższą, a nowy sposób pracy online, w połączeniu z potrzebą dookreślenia swojego wizerunku wymagał profesjonalnych konsultacji.
    Ostatnio więc znowu skorzystałam z mądrości tej Czarodziejki od Wizerunku. Miałam szczęście usłyszeć nie tylko o tajemnicach makijażu, akcesoriach garderoby podkreślających indywidualny styl, ale także spędziłam wspaniały czas na wspólnych zakupach. Okazało sie, że pewne kolory z mojej palety czekały na swój odpowiedni czas, żeby sie ujawnić. Dla mnie była i jest to więcej niż wspaniała podróż od petrolu do antracytu, kolorów, o których istniteniu nie miałabym nawet pojęcia bez Zuzanny. Dziękuję i bardzo polecam!

Liza

Po pierwsze, nasze spotkania przyczyniły się do tego, że w końcu zaczęłam stanowczo i z chęcią Kształtować swoją osobistą markę. Zuza pomogła mi, jak nikt inny, zdefiniować, co mnie wyróżnia, a następnie pokazać, jak to najlepiej wykorzystać.
    A po drugie, nasze spotkania, przyczyniły się do ulepszenia mojej garderoby. A w szczególności jakie ubrania i kolory najlepiej pasują do mojego typu figury i osobowości, a to z pewnością przyczyniło się do zwiększenia mojej pewności siebie!

Jaki to był cudowny dzień! @zuzanna.od.wizerunku to najwspanialsza specjalistka ever. Potrafi stworzyć klimat, w którym kompleksy chowają się do kąta, a wychodzi poczucie mocy, siły i piękna.
    Do Zuzy warto jechać nawet z końca świata. A córka…. poziom pewności siebie wzrósł o 250%!!!

Magda