Gabinet medycyny chińskiej i terapii naturalnych

Dzięki terapii poznasz najskuteczniejsze sposoby radzenia sobie z takimi dolegliwościami, jak alergie, choroby autoimmunologiczne, nietolerancje i nadwrażliwości pokarmowe, choroby reumatoidalne, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy bóle pleców. Dowiesz się również, jakich produktów spożywczych unikać, a jakie są zalecane podczas walki z konkretnym schorzeniem, poznasz przyczyny powstawania chorób, a także zioła i receptury przywracające równowagę przy konkretnym osłabieniu. Poznasz skuteczne sposoby terapii i dowiesz się, jak zachować równowagę z rytmem przyrody.

Terapia bezsenności, uzależnień, traumy, nerwicy, zaburzeń żywienia, snu, zaburzeń nastroju, chorób autoimmunologicznych, trądzik, łuszczyca, trudności w zajściu w ciążę, zaburzeń widzenia, nadciśnienie, endometrioza, pms, wypalenie zawodowe i inne.

Terapeuta: Justyna Zielińska

Terapia medycyny chińskiej

stacjonarnie lub online

Pierwsze spotkanie obejmuje:

• szczegółowy wywiad
  • diagnoza dolegliwości wg medycyny chińskiej
  • diagnoza zaburzeń z poziomu Biologii Totalnej, psychodietetyki, Świętej Hildegardy
  • wskazania terapeutyczne dotyczące stylu życia, metod przywracania równowagi w organizmie
  • po spotkaniu zostanie przesłany email z indywidualnymi zaleceniami, zaleceniami żywieniowymi z uwzględnieniem pory roku, materiały z przykładowymi przepisami, zaleceniami dotyczącymi receptury ziołowej i suplementacji.

inwestycja: 250 zł

czas: około 1,5 godziny

kolejne spotkanie: 180 zł

Umów się na spotkanie

e-mail: justyna@fundacjazyciewharmonii.pl

Pani Justynka to nie tylko wspaniały terapeuta, ale i człowiek o wielkim sercu. Bardzo dziękuję za szczegółowy wywiad, poznanie moich dolegliwości i potrzeb. Dziękuję za proponowanie rozwiązań, na które byłam gotowa. Dziękuję za podążanie wraz z moimi potrzebami i prowadzenie mnie w procesie zmian odżywiania i nawyków. Rozmowa z Panią pomogła mi zobaczyć moje dolegliwości z innej perspektywy. Dowiedziałam się, że zdrowie to nie tylko odżywianie, ale i relacje z ludźmi i mój sposób myślenia. Dziękuję za bardzo wartościowe rozmowy i opiekę. Polecam z całego serca i dziękuję.

Barbara Świątczak

Pani  Justyna jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie, ma ogromną wiedzę, jest ciepłym i miłym człowiekiem. Jej spokój, opanowanie a przede wszystkim wiedza, powoduje że człowiek czuje że wreszcie jest w dobrych rękach, a jak są jeszcze pozytywne efekty zdrowotne, a są, to nic więcej nie jest potrzebne. Bardzo gorąco poleca.

Ewa K.

Z całego serca polecam ❤️ Holistyczne podejście do człowieka. Nie zostaje pominięty żaden szczegół. Na pacjenta składa się zarówno jego zdrowie psychiczne, fizyczne jak i stosunki rodzinne i wszystko dookoła. Po konsultacji nie tylko czuję się lepiej. Wiem co robić, aby problemy się nie powtarzały. Czuje się w pełni zaopiekowania, wysłuchana i zrozumiana.
Jeszcze raz polecam

Z Justyną w lekkości przebiegają wszelkie zmiany. Jest genialną terapeutką, która łączy medycynę chińską, psychodietetykę, dietetykę zachodnią i totalną biologię. Potrafi uporządkować relację z odżywianiem i wprowadzić harmonię w innych obszarach życia pacjenta dzięki dokładnej diagnozie i łączeniu różnych obszarów wiedzy. Supermocą Justyny jest to, że jej zalecenia i wskazania nie przytłaczają, co jest rzadkie wśród terapeutów i dietetyków – da się je wdrożyć wręcz łatwo. Samo przebywanie z Justyną działa zbawiennie, ponieważ jest wrażliwa, empatyczna i ciepła. Potrafi dotrzeć i do dziecka i seniora. Gorąco polecam!!!