Zespół

13 lat temu, ze wspólnych działań  Zuzanny Bedyniak-Kierc i Justyny Zielińskiej, powstał Klub Kury Modowej dla lokalnej społeczności. W ślad za tym powstała Pracownia Odżywiania Naturalnego Kura Modowa, następnie Pogotowie Zakwasowe, Fundacja Życie w Harmonii i projekt Akademia Transformacji Przemieniona.
Łączymy wszystkie nasze działania zawodowe w rozwój Fundacji Życie w Harmonii.
Zapraszamy na nasze social media:
https://www.facebook.com/kuramodowa/
https://www.facebook.com/zuzanna.od.wizerunku
https://www.facebook.com/groups/pogotowiezakwasowelodz
https://www.facebook.com/search/top?q=akademia%20transformacji%20przemieniona
https://www.facebook.com/fundacjazyciewharmonii
oraz stronę Akademii Transformacji Przemieniona dla osób prywatnych i firm
https://przemieniona.pl/

Justyna

Jestem terapeutą medycyny chińskiej, specjalizacja ziołolecznictwo, dietetykiem medycyny chińskiej, doradcą medycyny naturalnej Świętej Hildegardy, konsultantem Biologii Totalnej, mam ukończone studia podyplomowe z psychodietetyki, liczne kursy i szkolenia z zakresu diety, dietoterapii i suplementacji. Instruktor Slow Jogging oraz Nordic Walking.
Trener kulinarny oraz terapeuta procesu.

Wiedzę praktyczną zdobywałam na salach warsztatowych wykonując setki szkoleń dla Fundacji, Stowarzyszeń, Domów Kultury czy firm prywatnych oraz konsultacji indywidualnych, między innymi w Centrum Medycyny Zintegrowanej w Warszawie, Centrum Psychologiczne  Tkalnia Świadomości, Centrum Medyczne Taomed.
Kulinarną praktykę zdobywałam pod okiem znanych szefów kuchni, ukończyłam szkolenia master z kuchni roślinnej oraz co najważniejsze, poprzez żywy kontakt z uczestnikami rocznych akademii Kulinarnych, dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, klubów seniora, Kół Gospodyń Wiejskich czy szkół podstawowych i klubobawialni dla dzieci.

Prowadziłam warsztaty dla takich projektów jak “Odpalamy Hashimotor”, SundayisMonday, czy Klub Zdrowej Tarczycy Pilates Studio Movimento, byłam wykładowcą w Akademii Instruktorów Slow Jogging.
Od wielu lat współtworzę Pogotowie Zakwasowe.
Jestem Fundatorem i Członkiem Zarządu Fundacji Życie w Harmonii.

Zuza

Jestem socjologiem, wykładowcą akademickim, terapeutą wizerunku, trenerem i doradcą ds. wizerunku firm i osób prywatnych, z holistycznym podejściem do człowieka, badająca wpływ ludzkiego wnętrza na jego zewnętrze z blisko 20-letnim doświadczeniem. Współwłaścicielką firmy „Cztery Pory Roku” Centrum Kreowania Wizerunku i szkoły wizażu, stylizacji i charakteryzacji, oraz marki Lifeart.

Poza wykształceniem socjologicznym (socjologia komunikacji; socjologia kultury i sztuki UŁ), jestem dyplomowaną wizażystką – stylistką, charakteryzatorką, z dyplomem Make-up Artist uzyskanym w USA. Współtworzę autorskie programy nauczania i od wielu lat uczę kolejne pokolenia kreatorów wizerunku: analizy kolorystycznej, stylizacji sylwetki i różnych rodzajów wizerunku. Wykładam też przedmioty dotyczące rozwoju osobistego – t.j. trening interpersonalny i intrapsychiczny menadżera, Savoir vivre, psychospołeczne i kulturowe uwarunkowania pracy managera, wizerunek zawodowy.

Jestem szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio firm, którym miałam przyjemność doradzać. Pracuję także z klientami indywidualnymi, towarzysząc im w procesie przemiany wizerunku osobistego, zawodowego i scenicznego. Zajmuję się także wizerunkiem kreatywnym na potrzeby sztuk teatralnych, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody, jak również koordynuję artystyczne eventy modowe.

Piszę artykuły, poradniki, podręczniki, a także tworzę podcasty. Prowadzę grupę coachów, zajmujących się tematyką profilaktyki zdrowia i równowagą kwasowo-zasadową.

Uwielbiam pracę z ludźmi i możliwość wspierania ich pozytywnej transformacji. Pracuję w duchu psychologii pozytywnej. Gram na wiolonczeli, śpiewam. Poszukuję piękna w każdym wymiarze – odprężam się w otoczeniu sztuki, książek i dobrego kina. Inspiruję się harmonią przyrody i dzielę się tym z innymi.

Od lipca 2023 r. jestem Członkiem Zarządu Fundacji.

•••

Anna Hennig

Fundator Fundacji, członek zarządu 2021–lipiec 2023

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress