Witaj, rozgość się w sobie!

Cieszymy się, że tu jesteś!
Pozwól nam wprowadzić Cię w nasz mały świat wielkich rzeczy – działań, które pomogą Ci odnaleźć drogę do siebie, na nowo połączyć się ze swoimi emocjami i nauczyć się rozumieć swój organizm. Mówiąc krótko – zwrócić się ku sobie i odkryć własny sposób na wewnętrzną harmonię.

Towarzyszymy ludziom w procesie przemiany w obszarze harmonii zdrowia i wizerunku.

Działamy w kierunku:
– budowania pozytywnej relacji ze sobą i otoczeniem,
– nauki uważnej komunikacji,
– świadomego odżywiania,
– praktyk kulinarnych z kuchnią roślinną,
– nauki życia z lekkością,
– regularnego, umiarkowanego ruchu,
– kreowania wizerunku w harmonii barwnej pór roku,
– spójności wyglądu – wnętrza z zewnętrzem,
– terapeutycznego odziaływania kolorów.

Fundacja „Życie w Harmonii” – nasz cel

Fundacja Życie w Harmonii to inicjatywa mająca na celu wsparcie osób, które pragną zbudować zdrową relację ze sobą i swoimi żywieniowymi nawykami. Poprzez organizację ośrodków wsparcia, terapii, warsztatów i kursów, chcemy popularyzować holistyczne podejście do żywienia, stać się towarzyszkami drogi w odkrywaniu zdrowego, uważnego “ja”. W progach naszej fundacji z otwartymi ramionami witamy osoby, które potrzebują wzmocnienia na wyboistej ścieżce codziennego życia.

Bierzemy sobie za cel prowadzenie działań skierowanych do osób cierpiących na zaburzenia łaknienia, anoreksję, bulimię czy otyłość. Nasze przedsięwzięcia mają popularyzować ideę zdrowego odżywiania i życia dostrojonego do pór roku.

Bliskim nam tematem jest także medycyna alternatywna. Podczas organizowanych przez nas wykładów, kursów i szkoleń będziemy edukować w zakresie tematów takich jak aromaterapia, fitoterapia, kosmetyka naturalna, medycyna klasztorna czy medycyna chińska.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress